Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka – radosne święto. Nasze przedszkolaki tego dnia miały zaplanowany rejs statkiem po jeziorze Necko. Młodsze grupy jechały do żeglugi autokarem i to już było duże przeżycie. Starsze dzieci dotarły na miejsce spacerkiem. Wszyscy wyposażeni w plecaczki ze smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Na statku […]

Dzień Mamy i Taty

Mama i Tata- najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. Przedszkolaki wyraziły miłość poprzez wiersze, piosenki, taniec i własnoręcznie przygotowane upominki, Wzruszeni rodzice obserwowali swoje pociechy z dumą i radością.

Tydzień Ruchu

Od 22 do 31 maja nasza placówka aktywnie uczestniczyła w dwunastej edycji Tygodnia Ruchu (MOVE WeekPoland), stając się częścią wielkiego, międzynarodowego wydarzenia. Nasze przedszkolaki chętnie biorą udział we wszelkich formach ruchu; były zabawy z chustą animacyjną, ćwiczenia gimnastyczne, zabawy ruchowe w plenerze, zumba, aerobik.

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc przedmedyczna jest jedną z podstawowych umiejętności, która jest niezbędna w sytuacjach kryzysowych. Wszyscy pracownicy przedszkola co jakiś czas uczestniczą w szkoleniach przypominających, systematyzujących wiedzę dotyczącą postępowania w różnych wypadkach, sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu.

Światowy Dzień Ziemi

Każdego roku w kwietniu dzieciom przybliżony jest temat ekologii, odpowiedzialności jaką wszyscy ponosimy za naszą planetę. W czasie zajęć staramy się rozbudzić w dzieciach wrażliwość na otaczającą naturę, sprawić by dostrzegły jej piękno, pokazać jak one same mogą dbać o środowisko. Sześciolatki przyłączyły się do […]

Przedszkolaki na koncercie w Szkole Muzycznej

12 kwietna dzieci wybrały się do Szkoły Muzycznej, gdzie odbył się wspaniały koncert w wykonaniu uczniów tej szkoły. Bardzo nas ucieszyło, że znaleźli się wśród nich uzdolnieni muzycznie absolwenci z naszego przedszkola. Wykonawcy zagrali klasyczne utwory na skrzypcach, flecie, ksylofonie, fortepianie. Cały występ zorganizowała i […]

Konkurs wokalny

Lena Wróblewska z grupy Muchomorków, wzięła udział w Eliminacjach Miejskich III Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy” w kategorii Mistrzowie Piosenki. Jury doceniło występ dziewczynki. Lena została wyróżniona i otrzymała dyplom!

Konkurs recytatorski

Mikołaj Straszyński, przedszkolak z grupy Smerfików, wziął udział w Eliminacjach Miejskich III Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy” w kategorii Mistrzowie Recytacji, otrzymując nagrodę i przechodząc do dalszego etapu! Mikołaju, jesteśmy z Ciebie dumni, gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.

Skip to content