Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Grupa IV Żabki

W Grupie IV jest 15 sześciolatków i 9 pięciolatków. Dzieci znają się bardzo dobrze, ponieważ jest to kolejny rok w tym samym gronie. Wychowawczyniami w grupie są Renata Suszyńska, Hanna Masłowska, Ewa Matuk. Zajęcia z języka angielskiego prowadzi Anna Sobolewska. Religii uczy siostra Anna Wierzchowska. Woźna oddziałowa to Małgorzata Wawiórka.

Zabawy, zajęcia, aktywności naszych dzieci.

Podczas jesiennego spaceru do parku dzieci zbierały kolorowe liście, nazywały drzewa z których pochodzą, przeliczały je, pobiegały po parkowych alejkach i dobrych humorach wróciły do przedszkola.

Jesienią często rozmawiamy o wartościach odżywczych owoców i warzyw. Tym razem postanowiliśmy własnoręcznie wykonać sałatkę owocową. Dzieci ubrane w kolorowe kuchenne fartuszki z zapałem kroiły owoce. Przygotowaną sałatką poczęstowaliśmy panie z innych grup. Samodzielnie wykonana sałatka smakowała wspaniale.

20 września jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci z naszej grupy obchodziły to święto w gronie rówieśników ze wszystkich augustowskich przedszkoli. W Domu Kultury zaprezentowaliśmy piosenkę „Kochamy świat”. To był udany występ, nagrodzony dyplomem i upominkami od organizatorów.

17 września dzieci z naszej grupy brały udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata pod hasłem „Myślę więc nie śmiecę”.

W roku szkolnym 2020/2021

Skip to content